جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 55248
  تاریخ انتشار : 18 تیر 1393 13:12
  تعداد بازدید : 416

  تاکید یک مقام تعزیراتی بر برخورد جدی با متخلفان قاچاق کالا

  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل بر برخورد جدی با متخلفان قاچاق کالا و ارز تاکید کرد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسین نجف زاده در جلسه کمیسیون قاچاق کالا و ارز نمین اظهار کرد: پدیده قاچاق کالا و ارز ضد رونق و توسعه تولید و فعالیت های اقتصادی مولد است که ما به جد با متخلفان در این عرصه مقابله کرده و اجازه نمی دهیم در این حوزه اقدامی انجام شود.

  وی تصریح کرد: در سه ماهه امسال 239 فقره پرونده قاچاق به شعب تعزیرات حکومتی استان اردبیل ارجاع شد که نیمی از آنها مربوط به شهرستان های اردبیل و نمین است.

  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان عمده پرونده ها را مربوط به قاچاق و خرید و فروش سیگار خارجی، لاستیک و تجهیزات پزشکی غیراستاندارد و تقلبی، تلویزیون و تجهیزات دریافت شبکه های ماهواره ای اعلام کرد و گفت: سلامت مردم از جنبه های جانی و فرهنگی در معرض تهدید چنین قاچاقی است که قطعا باید با علل و عوامل آن برخورد جدی شود.

  نجف زاده با بیان اینکه قاچاق کالا و ارز آسیب های متعددی را به همراه دارد، افزود: علاوه بر کم رونق شدن تولید داخلی قاچاق به بی اعتمادی مردم به تولیدات داخلی منجر شده و یک وضعیت نا بسامانی را در بازار عرضه و تقاضا به وجود می آورد.

  وی ضرورت هوشیاری و مقابله با این پدیده را یادآور شد و بیان کرد: باید به جد با عوامل و مسببان آن برخورد قاطع انجام شود.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28160540
اکنون :
31