جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 55161
  تاریخ انتشار : 17 تیر 1393 14:18
  تعداد بازدید : 364

  عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خانه ملت عنوان کرد:

  بررسی قانون عفاف و حجاب در کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی

  عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی گفت: با حضور دستگاه های اجرایی قانون عفاف و حجاب در کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی بررسی شد.

  حسین آذین در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت،در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون اصل نودم قانونی اساسی مجلس گفت: در این جلسه 26 دستگاه اجرایی جهت بررسی قانون گسترش عفاف و حجاب مهمان کمیسیون بودند.

  نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه امروز کمیسیون اصل نود پیشنهادات و نقطه نظرات نمایندگان شرکت کننده دستگاه های اجرایی مطرح شد و آن ها گزارشی از اقداماتی که تا کنون در راستای گسترش عفاف و حجاب ارائه کردند.

  وی افزود: دراین جلسه نمایندگانی از وزارت فرهنگ ارشاد و اسلامی ،ورزش و جوانان، وزارت علوم، وزارت تعاون، کار، رفاه و امور اجتماعی، سازمان بهزیستی، راه و شهر سازی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حضور داشتند.

  آذین عنوان کرد: در ادامه این جلسه راه ها کار ها برای نهادینه سازی فرهنگ و عفاف بررسی شد چرا که یکی از لازمه های دینی اجرای این طرح اعتقاد به باور های دینی است.

  این نماینده مردم در مجلس نهم گفت:متاسفانه در سال اخیر در کشور شاهد هستید باورهای دینی در جامعه کمر رنگ شده به طوری که شاهد بی حجابی و بد حجابی هستیم. 

  نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی افزود:تحقق قانون عفاف و حجاب مستلزم برنامه ریزی صحیح است و با برگزاری جلسه امروز تلاش شد تا حساسیت آن در دستگاه های اجرایی دو چندان شود.

  وی بر تاکید لزوم ترویج و رعایت عفاف و حجاب در دستگاه های دولتی تاکید کرد و افزود:در این بحث سه مرحله تعمیق به معنای نهادینه سازی ،گسترش فرهنگ به معنی ترویج و حفظ باور های دینی است.

  عضو کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: جلسه بعدی این کمیسیون با موضوع اجرای قانون عفاف و حجاب روز سه شنبه با حضور دستگاه های ذیل ربط ادامه پیدا می کند.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28150533
اکنون :
62