جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 27203
  تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1392 12:22
  تعداد بازدید : 363

  نماینده مردم اراک در مجلس:

  توسعه نیروگاه شازند باید با رعایت قوانین زیست محیطی انجام شود

  نماینده مردم ارک در مجلس با بیان اینکه توسعه نیروگاه شازند باید با رعایت قوانین زیست محیطی انجام شود، گفت: نیروگاه شازند زمانی به بهره برداری می رسد که عملیات اجرایی و اصلاح ساختار زیست محیطی در یک راستا انجام شود.

  اسفند 1391

  به نقل از «خانه ملت» عباس رجائی گفت: واحدهای فعلی پالایشگاه شازند تا  پایان سال ۹۲ مجهز به دستگاه‌های آنلاین کنترل آلایندگی می شوند که این امرمی تواند آلودگی  شهر صنعتی اراک کاهش دهد.


  نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی، افزود: کاهش آلایندگی ناشی از فعل و انفعلات صنعتی  نیازمند برنامه ریزی جامع است  که خوشبختانه در چند وقت اخیر با همکاری مسولان ذی‌ربط اقدامات کارآمد در این زمینه اتخاذ شده است .
  وی ادامه داد: حفظ محیط زیست شهر صنعتی اراک یکی اولویت توسعه اقتصادی در این حوزه انتخابیه است زیرا صنعت زمانی برای ما به‌طور حقیقی سود آور است که آسیبی به محیط زیست کشور وارد نکند.


  نماینده مردم ارک افزود: توسعه نیروگاه شازند بر طبق توافقلات انجام شد قراراست در صورتی پیگیری شود که  به‌طور کامل جوانب زیستی محیط این پروژه در نظر گرفته شود.
  رجائی تصریح کرد: توسعه نیروگاه شازند امری بسیار بهینه است ولی نباید این موضوع را فراموش کنیم که اگر کنترل آلایندهای این نیروگاه‌ها به نحو مطلوب رعایت نشود باید شاهد معضلات زیست محیطی بی شماری در این عرصه باشیم.


  رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، یاد آورشد: ارزیابی زیست محیطی باید در اولویت پیشبردهای اقتصادی و کشاورزی قرارگیرد زیرا استارت توسعه کشور باید در راستای توسعه اقتصادی هدفمند باشد.

   

  به نقل از:

  www.icana.ir

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
14