جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 27201
  تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1392 12:7
  تعداد بازدید : 346

  در نشست روز گذشته فراکسیون محیط‌زیست مجلس مقرر شد:

  دریافت مالیات سبز از ۳ هزار واحد آلاینده در سطح کشور

  ضو هیأت رئیسه فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس، گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است که از سه هزار واحد آلاینده صنعتی در کل کشور به ویژه شهرهای صنعتی مالیات سبز دریافت شود تا این اعتبارات در قالب بودجه به حوزه محیط زیست اختصاص داده شود.

  فروردين 1392

   

  به نقل از خانه ملت، «کمال‌الدین پیرمؤذن» در تشریح دستور کار نشست دیروز (سه‌شنبه ۲۰ فروردین) فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس، گفت: در اولین نشست این فراکسیون در سال جدید با حضور مسئولان سازمان حفاظت محیط‌زیست، موضوع اعتبارات این حوزه در بودجه ۹۲ مورد بررسی قرار گرفت.


  نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه اعتبارات حوزه محیط‌زیست در بودجه سال گذشته حدود 0.18 درصد کل بودجه بوده است، افزود:‌ متأسفانه اعتبارات این حوزه در لایحه بودجه سال ۹۲ به حدود 0.14 درصد کاهش یافته است.


  وی با تأکید بر اینکه اعتبارات حوزه محیط زیست در لایحه بودجه ۹۲ بسیار نگران‌کننده است، یادآور شد: کاهش اعتبارات موجب نابودی محیط‌زیست و تشدید موج بیماری سرطان در کشور و افزایش معضل ریزگردها می‌شود.


  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با اعلام اینکه در نشست فراکسیون محیط‌زیست طرح‌هایی برای کنترل آلودگی هوا، مدیریت پسماندهای شهری و مهار ریزگردها مطرح شد، گفت:‌ بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است که از سه هزار واحد آلاینده صنعتی در کل کشور به‌ویژه شهرهای صنعتی مالیات سبز دریافت شود تا این اعتبارات در قالب بودجه به حوزه محیط‌زیست اختصاص داده شود.

   

  به نقل از:

  http://www.icana.ir/ 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
28