جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 27189
  تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1392 10:23
  تعداد بازدید : 545

  ایجاد رشته کارشناسی حقوق برای اولین بار در دانشگاه رازی

  مدیر گروه الهیات دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه رازی کرمانشاه، گفت: با تلاش انجام شده، پس از دو سال پیگیری مداوم، شورای برنامه ریزی وزارت علوم و تحقیقات با تاسیس رشته حقوق در مقطع کارشناسی برای این دانشگاه موافقت کرد.

  23-383.jpg

  دکتر خلیل‌الله احمدوند  با اعلام این خبر، گفت: در دفترچه سازمان سنجش، رشته حقوق دانشگاه رازی ثبت برای پذیرش مهرماه ثبت می‌شود.

   

  وی در خصوص ظرفیت پذیرش دانشجویان رشته کارشناسی حقوق نیز، گفت: برای پذیرش در این رشته 50 ظرفیت در خواست شده که شامل 25 نفر برای دوره روزانه و 25 نفر برای دوره شبانه است.

   

  احمدوند با اشاره به اینکه در سال تحصیلی قبل، کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی نیز تاسیس و الان دانشجویان آن رشته در ترم دوم در حال تحصیل هستند، اظهارداشت: همچنین رشته فقه و حقوق در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در گروه الهیات برقرار است و پیشنهاد تفکیک گروه حقوق تحت عنوان گروه فقه و حقوق از گروه الهیات هم داده شده و مراحل اداری آن در حال انجام است.

   

  وی افزود: اگر این موافقت نهایی شود در دانشکده ادبیات گروه فقه و حقوق در دو گرایش حقوق و فقه و حقوق در دو مقطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو پذیرفته می‌شود.

   

  وی در رابطه با پذیرش دانشجو در مقطع دکتری حقوق خصوصی نیز اظهار امیدواری کرد و ادامه داد: طی سال گذشته پیگیری برای اخذ موافقت پذیرش دانشجوی دکتری گرایش حقوق خصوصی انجام شده و مراحلی را نیز پشت سر گذاشته و در مراحل نهایی اخذ مجوز قرار داریم.

   

  مدیر گروه الهیات دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه رازی کرمانشاه افزود: در حال حاضر پرونده در شورای عالی انقلاب فرهنگی در حال بررسی است، اما هنوز نتیجه نهایی به ما داده نشده که امید است برای مهر ماه سال آینده بتوانیم دانشجوی مقطع دکتری رشته حقوق خصوصی را بپذیریم.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
74