جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 27111
  تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1392 16:11
  تعداد بازدید : 594

  علیلو:

  گزارشی از روند واگذاری سهام هلدینگ خلیج فارس به مجلس ارائه می کنم

  یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از رییس مجلس خواست تا بررسی بودجه در صحن علنی، گزارشی از روند واگذاری سهام هلدینگ خلیج فارس به نمایندگان ارائه کند.

  77-49.jpg

  علی علیلو در صحن علنی امروز مجلس و در جریان بررسی بند مربوط به فروش حداقل پنجاه درصد از سهام هلدینگ خلیج‌فارس برای پرداخت مطالبات ایثارگران با استناد به اصل 67 قانون اساسی، گفت: بنده عضو هیات واگذاری هستم و در جریان کامل روند واگذاری سهام هلدینگ خلیج‌فارس می‌باشم.

   

  وی افزود: 40 درصد از سهام هلدینگ خلیج فارس به سهام عدالت واگذار شده و 17 درصد آن بابت دیون ایثارگران تعیین شد که این کار هفته گذشته انجام گرفت، پنج درصد نیز کشف قیمت شد و پولش به خزانه رفت و پنج درصد نیز برای سپرده‌گذاری در بورس طبق تشریفات و قانون عرضه شد.

   

  این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد: صحبت بنده این است که همه ما نسبت به برخی سوء تدبیرها، سوء مدیریت‌ها و برخی سیاست‌های غلط معترضیم و بر این تاکید داریم که از این سوء مدیریت‌ها نباید بگذریم اما از طرف دیگر باید انصاف را همواره رعایت کنیم و واقعیات را بگوییم.

   

  علیلو توضیح داد: 70 درصد سهام هلدینگ خلیج‌فارس در حال عرضه است که امیدوارم مجلس فرصتی به ما دهد تا بتوانیم بعد از بودجه، گزارشی از روند واگذاری را ارائه کنیم.

   

  لاریجانی رییس‌مجلس نیز این پیشنهاد را مثبت دانست و از آن استقبال کرد.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
61